Vacature Technisch Medewerker

Kom jij ons team versterken?

Ben jij een eerste of tweede autotechnicus met passie voor auto's? Dan hebben wij misschien een fantastische baan voor jou! Wij zijn namelijk op zoek naar een gedreven en secuur werkende collega die ons team komt versterken. De werkzaamheden variëren, maar bestaan hoofdzakelijk uit het uitvoeren van klein en groot onderhoud, reparaties en storingsdiagnose bij zowel moderne als klassieke auto's. Gaat jouw motor sneller draaien van een afwisselende en zelfstandige functie binnen een informele en dynamische werkomgeving, waarin klantgerichtheid, kwaliteit en teamwork centraal staan? We ontmoeten je graag!

Wat wij vragen:

  • Je hebt een afgeronde opleiding tot 1e of 2e monteur.
  • Je beschikt over een service- en klantgerichte instelling.
  • Je ziet geen problemen maar oplossingen en kan zelfstandig werken.
  • Je voorkomt herhalingsreparaties.
  • Je hebt bij voorkeur kennis van klassieke én moderne auto.
  • Je bent in het bezit van een rijbewijs B.
  • Je bent flexibel ingesteld en een echte teamplayer waarbij je kwaliteit en klanttevredenheid belangrijk vindt.

Wat wij bieden:

Wij streven naar werkplezier voor onze medewerkers. Je kunt er dus op rekenen dat wij veel aandacht besteden aan jouw tevredenheid. Wil jij je verder ontwikkelen? Dat kan! Uiteraard bieden wij een marktconforme beloning met uitstekende arbeidsvoorwaarden.

Geïnteresseerd?

Reageer dan snel en stuur jouw motivatiebrief met cv naar ons per e-mail.