• Maserati
  Maserati
 • Alfa Romeo
  Alfa Romeo
 • Alfa Romeo
  Alfa Romeo
 • Abarth
  Abarth
 • Classic and Youngtimers
  Classic and Youngtimers

Vacatures

Kom jij ons team in 2019/2020 versterken?

Wat ga je doen?

Ben jij een eerste of tweede autotechnicus met passie voor auto's dan hebben wij misschien een fantastische baan voor jou! Wij zijn namelijk op zoek naar een gedreven, enthousiaste en secuur werkende collega die ons team kan komen versterken. Is een afwisselende en zelfstandige functie binnen een informele en dynamische werkomgeving waarin klantgerichtheid, kwaliteit en teamwork voorop staan iets wat bij jou past? De werkzaamheden kunnen variëren maar bestaan hoofdzakelijk uit het uitvoeren van klein en groot onderhoud, reparaties, storingsdiagnose bij zowel moderne als klassieke auto's.

Wat vragen wij?

 • Je hebt een afgeronde opleiding tot 1e of 2e monteur;
 • Je hebt vanzelfsprekend kennis van de huidige auto;
 • Je beschikt over een service- en klantgerichte instelling;
 • Je ziet geen problemen maar oplossingen en kan zelfstandig werken;
 • Je stelt hoge eisen aan je werk en je voorkomt herhalingsreparaties;
 • Geen 8 tot 5 mentaliteit;
 • Rijbewijs B;
 • Alfa Romeo, Fiat en Lancia kennis is een pré

Ook ben je flexibel ingesteld en een echte teamplayer waarbij je kwaliteit en klanttevredenheid net zulke belangrijke waarden vindt als wij.

Wat bieden wij?

Wij willen graag dat onze medewerkers met passie en plezier hun werk doen. Je kunt er dus op rekenen dat wij veel aandacht besteden aan jouw tevredenheid. Wil je je nog verder ontwikkelen? Ook dat kan. Uiteraard bieden wij marktconforme beloning met uitstekende arbeidsvoorwaarden.

Ben je geïnteresseerd?

Reageer dan snel en stuur jouw motivatiebrief met CV naar ons per e-mail
Voor meer inhoudelijke informatie over deze functie, kun je met ons telefonisch contact opnemen.